arterra mimarlık

Anadolu Yakası İç Mimar ve Projelendirme Hizmetleri

Anadolu Yakası İç Mimar ve Projelendirme Hizmetleri

Yazar:
atasehir ic mimar

Anadolu Yakası İç Mimar ve dekorasyon hizmetlerimiz kapsamında, müşterilerimizin konut ve iş yerlerini kendine özgü tasarımlarımızla, ‘hayallerindeki’ yaşam alanlarına çevirip, yaşam kalitelerinin artmasına katkı sağlıyoruz.

Bu kapsamda konut, ofis, mağaza, restoran, cafe, otel, fabrika vb. her türlü mekanın anahtar teslimi dekorasyonunu yapıyoruz.

 

FM İç Mimarlık, müşterilerinin taleplerini ve hayallerini, kendi gustosuyla birleştirerek ,belirlenen bütçeler içerisinde, sıcak yasam alanları yaratırken, fonksiyonellik ve estetik kriterlerini bir arada kullanmaya özen gösterir.

Bizim için yaptığımız mekânda insanların zaman geçirmekten zevk alması ve yapılan tasarımın konforu en önemli unsurlardır. Projelerimizde ve tasarımlarımızda klasik, modern, yalınlık ve ihtişamı dengeli bir kontrast içerisinde oluşturmayı seviyoruz.

İç mimarınız olarak,

Müşterinin isteklerini ve ihtiyaçlarını saptar,

Mekanda yapılması gereken değişiklikleri ve konulacak eşyaları tasarlar,

Tasarımın krokisini çizer.

Kullanılacak malzemenin ve satın alınacak eşyanın kalitesine göre fiyatını ve işçilik ücretini hesaplar, Dekorasyon malzemelerinin ve mobilyaların satın alınmasında müşteriye yardımcı olur,

Mobilyaların, halı ve perdelerin yerleştirilmesini sağlarız.

atasehir iç mimar
atasehir ic mimar
TurkeyEnglish