arterra mimarlık

Anahtar Teslim;

Hayalinizdeki mekânın hedef ve amacına ulaşması için kaynakların planlanması, organizasyonu, tedarik aşaması ve tarafımızdan yönetilmesini eş zamanlı gerçekleştiriyoruz. Birlikte belirlediğimiz iş takvimi içerisinde bize emanet ettiğiniz hayalinizi size gerçek haliyle teslim ediyoruz.

Tanışma ve Keşif

Tanışma ve keşif aşamasında sizlerle bir araya gelip, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim sayesinde iç mimarlık hakkında bütün sorularınızı içtenlikle yanıtlıyoruz. İstek ve beklentilerinizi dinleyip mekânınızın ölçeği ve kullanım amacını gözetmeksizin yapı özelliklerine uygun çözümler üretiyoruz. Dilerseniz mevcut yapı için yerinde yapacağımız inceleme, ölçüm ve analizlerin sonrasında ön maliyet, konsept, planlama ve koordinasyon gibi konularda ön görülerimizi ve fikirlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Ardından bir sonraki adıma geçiyoruz.

Konsept ve ön proje

Bu aşamada sizlerin beklentileri ve ön gördüğü bütçeye bağlı kalarak belirlenen konsept doğrultusunda ortaya koyduğumuz ön proje ile mekan bir kimlik, ana tema ve tasarlanma amacına kavuşur. Bu aşamada isteklerinizi detaylıca inceleyip uygun öneri ve öngörülerimizi sizlere sunarız. Bu aşamada Buluştuğumuz ortak payda doğrultusunda bir sonraki aşamaya geçeriz.

Kesin Proje

Bu aşamada bütün detaylar sizinle en ince ayrıntısına kadar konuşulup, size uygulamaya dönük detaylı proje sunumu gerçekleştirilir. Bu sunum mekân içerisinde gerçekleşecek her şeyi iğneden ipliğe tüm ayrıntılarıyla göz önüne sermektedir. Projenin son halinde hem fikir olunduğu zaman içimiz rahat bir şekilde uzman ekibimizle proje yönetim aşamasına geçeriz.

Dünya Bizi İzliyor

İstanbul

+0 532 302 98 02
info@arterra.com.tr

Şimdi Ne Yapsak?

İletişim
+90 216 315 08 07
+90 532 302 98 02
info@arterra.com.tr
Fetih Mah. Kösebey Sok. No: 76/A Ataşehir / İSTANBUL
Mesajınız gönderilmiştir, Teşekkür ederiz
Mesajınız gönderilemedi, Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Anasayfa 11
Anasayfa 10
Anasayfa 12
Anasayfa 9
TurkeyEnglish