arterra mimarlık

Hizmetlerimiz

Mimari ve iç mimari konsept geliştirme

Öncü çalışmalar ile şekillenen yaratıcılık, hayal gücü ve matematik birleşerek tüm ihtiyaçlara cevap veren bir proje ile şekillenir ve neticelenir.

“Az çoktur.” (Mies van der Rohe)

Anahtar teslim iç mimari uygulama

Sanat yoğunluklu iç mimari projelerinde oluşan ruh alt ekiplere aktarılarak uygulama süreci neticelenir.

“Biz tasarımcılar; bilim ve sanatın buluşma noktasıyız.” (Eşref Zeki Parlak)

Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Proje Yönetimi ve danışmanlık hizmeti ile işveren ve proje müellifleri adına uygulamanın bir bütün olarak doğru ilerlemesini sağlamak amaçlanmaktadır. Yapım aşamalarının tümünün zamanında ve doğru olarak tamamlanmasından, hak edişler ve teslimlere kadar bütün adımlardan proje yönetimi sorumludur.

“Mimarlık, mühendisliğin bittiği yerde başlar.” (Walter Gropius)

İnşaat ve Taahhüt

Şirket adına hertürlü inşaat yapmak üzere arsa almak, inşaatları tamamlayıp satmak, arsa sahibi olan gerçek ve tüzel kişilerle anlaşmalar yapıp inşaatları yapıp teslim etmek yine bu kişiler ile mülk(kat) karşılığı inşaatlar yapmak,şirketin çalışma konusu içinde kalan ihale ve taahhüt proje işlerine katılmak,teminatlar yatısrıp bu işleri almak ve sonuçlandırmak, inşaat projeleri,tadilat , tamirat,proje ve ihalelerine katılıp neticelendirmek, şirket amacını ve konusunu gerçekleştirmek için gayrimenkul satın alarak inşa etmek ve pazarlamaktır.

“Benim için her gün yeni bir şeydir. Her projeye ilk yaptığım projeymiş gibi bir güvensizlikle başlarım. Ter dökerim, bir yola doğru giderim ve çalışmaya başlarım, nereye gittiğimden emin olmadan. Eğer nereye gittiğimi bilseydim, bu işi yapamazdım.” (Frank Gehry)

SİZ BİZİ ARAYIN YA DA BİZ SİZİ ARAYALIM

iletişim
+90 212 211 2 211
+90 552 311 2 211
info@arterra.com.tr
NEF 09 Ofis Plaza B Blok No: 17 – 18
4. Levent / İSTANBUL
Mesajınız gönderilmiştir, Teşekkür ederiz
Mesajınız gönderilemedi, Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
faceeee
insssstaggg
twittttt
TurkeyEnglish