arterra mimarlık

Biz

Kuruculuğunu Mimar Mustafa Şimşek ‘in üstlendiği Arterra Mimarlık, 1986 yılından bugüne sektörde proje tasarım ve uygulama alanında hizmet verirken, hayatımızı çevreleyen rutin tasarımların ve kendini tekrarlayan mekanların varoluşunu sorgulayan bir mimarlık ofisi olma kimliğini taşımıştır.

ARTERRA; işinde var olan, yerleşmiş standartları önce reddeder sonra sorar, sorgular, araştırır, ikna olursa uygular. Zaman içerisinde var olan prensiplerine, en iyiyi ve doğruyu yakalamak adına güçlü bir şekilde sahip çıkar.

KURUMSAL

Tüm birimlerimizle ve alt taşeronlarımızla, kurumsal firma olma sorumluluğu ile hareket eder; müşterimize en iyi hizmeti sunarız.

ETİK

Bizler en yüksek etik standartlara uygun hareket eder, tüm ilişkilerimizde adalet ve hak arayışını koruyacak şekilde davranır, farklı amaçlar taşımayız.

FARKLI BOYUT

Her şeyi sonsuz zaman diliminde düşünerek tasarlayıp hayatı zenginleştirmek, eğlenceli hale getirmek tasarımlarımızın parçasıdır.

AKILCI

Doğru bilginin kaynağının akıl olduğunu bilir, işimizde her şeyi akıl ve mantık süzgecinden geçirir, önyargılardan ve duygusal saplantılardan arınmış olarak hareket ederiz.

DİSİPLİNLİ

Kanunlara ve kurallara uyar, aldığımız görevi, yaptığımız işi nizam intizam içinde istenildiği gibi gerçekleştiririz.

FARKLI, SIRADIŞI

Farklı düşünür, hayata çoklu pencerelerden bakar, bunu tüm projelerimize yansıtırız.

MİMARLIKTA SONUÇ

Mimarlıkta mükemmel tasarımların ortaya koyduğu her proje aslında yeni bir başlangıçtır.

FİKİR ORTAKLARIMIZ

Frank Lloyd Wrıght
Mimar

ABD’li mimar. Çağdaş mimarlığın ülkesinde ve dünyadaki en büyük temsilcilerinden biri olmuş, “Organik Mimari “ düşüncesini ortaya atmıştır.

Luıs Khan
Mimar

ABD’li mimar ve kent tasarımcısı. Yapıtlar olduğu kadar kurumsal yaklaşımıyla 20.yy'in ikinci yarısındaki mimarlık düşüncelerini etkilemiştir.

Le Corbuser
Mimar

Le Corbuser olarak tanınan Charled Edouard Jeanneret İsvirçe asıllı Fransız Mimar. Modernizm ve Uluslararası tarza yaptığı katkılar ile tanındı.

Mıes Van Der Rohe
Mimar

Alman asıllı ABD'li mimar. İşlevi yorumlaması ve yalın biçimleri ile çağdaş mimarlığı en çok etkileyen tasarımcılardan biri olmuştur.

SİZ BİZİ ARAYIN YA DA BİZ SİZİ ARAYALIM

iletişim
+90 212 211 2 211
+90 552 311 2 211
info@arterra.com.tr
NEF 09 Ofis Plaza B Blok No: 17 – 18
4. Levent / İSTANBUL
Mesajınız gönderilmiştir, Teşekkür ederiz
Mesajınız gönderilemedi, Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
faceeee
insssstaggg
twittttt
TurkeyEnglish