arterra mimarlık

Konsept ve Proje

Konsept ve Proje;

Avan proje kapsamında belirlenen genel konsept, yerleşim ve tefriş planı, mekan perspektif çalışmaları ile onayınıza sunulur. Alınan onay ile ortaya çıkan projenin uygulama detaylarının belirlendiği çalışmalar yapılır. (plan, kesit, görünüş, sistem ve uygulama detayları, statik, elektrik, mekanik ve tesisat projeleri) Tamamlanan ve onaylanan projelere göre bütçe ve teknik şartnameler belirlenerek ihale ve yapım süreci başlatılır.

Konsept ve ön proje

Bu aşamada sizlerin beklentileri ve ön gördüğü bütçeye bağlı kalarak belirlenen konsept doğrultusunda ortaya koyduğumuz ön proje ile mekan bir kimlik, ana tema ve tasarlanma amacına kavuşur. Bu aşamada isteklerinizi detaylıca inceleyip uygun öneri ve öngörülerimizi sizlere sunarız. Bu aşamada Buluştuğumuz ortak payda doğrultusunda bir sonraki aşamaya geçeriz.

Kesin Proje

Bu aşamada bütün detaylar sizinle en ince ayrıntısına kadar konuşulup, size uygulamaya dönük detaylı proje sunumu gerçekleştirilir. Bu sunum mekân içerisinde gerçekleşecek her şeyi iğneden ipliğe tüm ayrıntılarıyla göz önüne sermektedir. Projenin son halinde hem fikir olunduğu zaman içimiz rahat bir şekilde uzman ekibimizle proje yönetim aşamasına geçeriz.

Proje Yönetimi

Hayalinizdeki mekânın hedef ve amaçlarına ulaşması için kaynakların planlanması, organizasyonu, tedarik aşaması ve tarafımızdan yönetilmesini eş zamanlı gerçekleştiriyoruz. Birlikte belirlediğimiz iş takvimi içerisinde bize teslim ettiğiniz hayalinizi size gerçek haliyle teslim ediyoruz.

Bize Ulaşın

İletişim
+90 212 211 2 211
+90 552 311 2 211
info@arterra.com.tr
NEF 09 Ofis Plaza B Blok No: 17 – 18
4. Levent / İSTANBUL
Mesajınız gönderilmiştir, Teşekkür ederiz
Mesajınız gönderilemedi, Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
faceeee
insssstaggg
twittttt
TurkeyEnglish